Kurumsal

Andaç Turbo tüm motorlarda montaj yapılan orijinal markaların Garrett, KKK, SCHWITZER, MITSUBISHI, HOLSET, IHI, MAHLE, CONTITURBO , GARRETT PERFORMANS turbolarının Türkiye yetkili satıcısı ve yetkili servisidir.

2006 yılında ticari hayatına başladığı günden bu yana büyüme grafiğindeki istikrarı sürdüren Andaç Turbo; “ticarette güven ve dürüstlük” esasını kendine felsefe edinmiştir. Bu yaklaşımla dünya standartlarında kalitesi kanıtlanmış orijinal turbo şarj ürünlerini Türk otomotiv sanayi ile buluşturma misyonuyla hareket etmektedir.
 
Andaç Turbo’ yu diğer turbo işi yapan firmalardan ayıran temel özelliklerinden biri orijinalliğinden şüphe duymayacağınız, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi stoğunu, müşteri memnuniyeti esasıyla harmanlayarak hızlı ve özenli bir şekilde hizmet sağlamasıdır.  Ayrıca yıllar içinde biriktirdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle sipariş desteği ve sorun çözme konularında da müşterilerine destek vermektedir.
 
İşletmemiz bu anlayış ve kaliteyi sadece sipariş esnasında değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için sahip olduğumuz bir sorumluluk göstergesidir.  Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük değerleri ile iş yapma ilkemiz müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz ve bu bilinçle hareket etmeye devam ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlar sadece Ülkemiz TÜRKİYE ile kalmamakla beraber bunun 
yanında; Bulgaristan , Yunanistan , Gürcistan , Azerbaycan , Almanya , Kıbrıs gibi komşu Ülkelere Andaç Turbo kalitesiyle ürünlerimizi ulaştırmaktayız. 

Tecrübeli, eğitimli personelimiz ve yüksek teknoloji cihazlar ile turbo revizyonunu gerçekleştiriyoruz.

Andaç Turbo 20 yıllık ustalık tecrübesiyle kurulduğu ilk günden itibaren servis hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla Turbonun orjinal, yedek parça ile Turbo tamirinde Türkiyede bir ilk yaratıp garantili Turbo revizyon işlemini gerçekleştiren ilk firmalardandır.Andaç Turbo olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup zaman içinde yaptığı atılımlar ve yatırımlarla turbo servisi hizmetleri konusunda da liderliğe ulaşarak Türkiye'de Turbo konusunda ön sıralarda liderliğe ulaşmıştır.