Redat İtaly MRV-2

Dinamik turbo şarjı dengelemede en iyi yenilik makinesi. Redat, büyük bir tecrübe ve profesyonellik sayesinde, dinamik turbo şarjı dengelemesinde yenilikçi ve eksiksiz bir makine olan MRV-2'yi geliştirdi ve üretti.

Tasarımdaki ve dengeleme makinelerinin günlük kullanımındaki edinilen deneyimin sonucu olarak, ürünün maksimum optimizasyonuna geldik: bu nedenle MRV-2 doğdu. Son derece kompakt ve işlevsel yeni bir hat, tam bir görünürlük ve çalışma alanına geniş erişim yeni, en belirgin özelliklerdir.

Ancak, dahili yenilikler, makine kullanımını geliştiren ve daha da kolaylaştıran MRV-2 projesinin en alakalı olanlarıdır.

CHRA testinin başlatılması tamamen otomatik bir şekilde gerçekleştirilir, böylece kullanıcı el becerisi nedeniyle değişkenler kaldırılır ve test sonuçlarının daha fazla tekrarlanabilir ve uyumlu hale getirilir.

Bir donanım ve onboard sistemi, basitlik ve kullanım güvenilirliği yönünde tamamen revize edilmiş ve yeniden çizilmiştir.

Veri okuma ve sistem kontrolü artık tamamen dijital hale getirildi ve Windows XP ortamında en son nesil endüstriyel PC'den değerlendirildi.

15 "TFT monitör ve operatörle yepyeni bir diyalog yazılımı sayesinde tüm fonksiyonların ve sonuçların cömertçe gösterimi. MRV-2, diğer PC'ler, yazıcılar ve veri girişi veya kaydetme için bir CD yazıcıya sahiptir.

Kompaktlığı MRV-2'yi makine atölyesinde nakliye ve taşıma için çok uygun kılar, temizlik ve bakımı kolaylaştırır.

Özellikleri

İşlevsel özellikler önceki model MRV-1'in güvenilirliğinden miras kalmıştır: bağıl orijinal charter gövdesi ile bir göbek assy test etmek ve iç hava akımını daha iyi yeniden oluşturmak için izin veren özel Redat patenti. Nihayet piyasaya sürüldüğünde bir düzeltme açısının ve dengesizlik modülünün işlemi dengelenecek parçaların sadeliğine ve hassasiyetine müdahale edebilmek. Makine içinde bir hava deposunun (yaklaşık 300 litre) ve standartlara uygun bir susturucunun bulunması, MRV-2'yi hemen kullanıma hazır hale getirir.
 

Diğer Özellikleri

 • Test yürütme hızı otomasyonla arttırıldı.
 • Standartlara uygun olarak hareketsizlik egzersiz yapın.
 • Sabit ve hassas anket hassasiyeti.
 • Test parametreleri serbest seçim ve bellekte kaydedilebilen bazı modelleri kişiselleştirme imkanı.
 • En çok talep edilen turboşarjlar için komple adaptör ve aksesuar seti.
 • Makine basınçlarını, sıcaklıklarını ve emniyet parçalarını gerçek zamanlı olarak gösteren Pnömatik ve hidrolik sistem dijital gösterge.
 • Hızlı ve iyi müdahale çalışmaları için araç üstü ultra kompakt pnömatik freze makinesi.
 • Şablon tutucu raf ve gemide özel mengene ile paslanmaz çelik çalışma masası.
 • Çevresel ve kaza önleme validasyonu.
 • Makine ekli kullanım kılavuzu ile kullanıma hazır.
 • Akustik kılıfları entegre edin.
 • Hızlı konumlandırma ve kolay bakım için entegre tekerlekli makine düzleştirme ayakları.

Teknik veri

Çalışma Hızı: 200.000 rpm'den fazla
Hava Deposu: 272 litre.
Net Basınç: minimum 7 bar / maksimum 10 bar.
Yağ Tankı Kapasitesi: 5 litre (SAE 15/30).
Gerilim: 110 - 240 V / 50 - 60 Hz.
Boyutlar: yükseklik 165 cm, uzunluk 125 cm, derinlik 85 cm.